Víte, že?

Spolupráce probíhá i na místní úrovni - mnohé pionýrské skupiny a oddíly pořádají společné akce s oddíly jiných organizací, domy dětí a mládeže a podobně.

Tanec

Tato soutěžní oblast Pionýrského Sedmikvítku je určena pro všechny taneční kolektivy z ČR. Aby se mohly zapojit i oddíly, které se tanci věnují třeba jen okrajově, je otevřena i kategorie „hobby“. Žánrový rozsah je široký – od klasických i historických tanců, přes country až po moderní choreografie, Street Dance, Break Dance, Hip-hop…

I proto je vždy porota složená z odborníků na různé typy tance. Porota při vystoupení hodnotí vhodnost výběru hudby, choreografii, techniku, výraz – tanečnost, oblečení – vhodnost, účelnost a celkový dojem.

Vyhlašovatelem soutěže je Pionýr, z. s. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Pionýr, z. s. – Pionýrská skupina Dr. Mirko Očadlíka ve spolupráci se SVČ TYMY Holešov.

Vážení přátelé,

na základě platných epidemických opatření, byla taneční soutěž Pionýrského Sedmikvítku 2021, přesunuta do virtuální podoby.

Termín odeslání přihlášek a nahrávek je do 6. 12. 2021.

Kontaktní osoba: Alena Starečková (tel.: 605 235 467)