Diskuzní skupiny na Přihlašovně

Nouzový stav si žádá netradiční řešení. Současná situace nám neumožnila uspořádat oblastní konference a tak si musíme poradit jinak. Pojďte s námi diskutovat o tématech, která vás zajímají.

 

Jak na to?

Na Přihlašovně si můžete vybrat z diskuzních skupin k jednotlivým tématům. Jsou vypsány jako akce. K tomu, abyste mohli diskutovat, musíte být přihlášeni svým uživatelským jménem a heslem. Pokud ještě nemáte nastaveného uživatele pionýrského webu, požádejte svého skupinového vedoucího, aby tak učinil. Otevřou se vám i další možnosti, které pionýrský web nabízí. Jak na to, najdete zde.

 

Vyber si z témat, která tě zajímají

Lidé

Činnost

 

 

 

Pár informací k diskuzi

Přihlašovna nebyla primárně vytvořena jako diskuzní fórum, ale teď nám může pomoci. A tady je pár informací, které se vám mohou hodit.

  • Prosíme, diskutujte slušně a k tématu. Dodržujte pouze základní otázky. Máte-li návrh na další otázku, napište moderátorovi.
  • Své příspěvky můžete částečně formátovat a připojovat hypertextové odkazy.
  • Pozor, příspěvky není možné po jejich zveřejnění editovat.
  • Chcete-li dostávat informace od moderátorů diskuzní skupiny, přihlaste se na akci. Tlačítko „Přihlásit na akci“ najdete nad boxem pro vkládání diskuzních příspěvků.

 

Upozornění

Přihlásit se na akci Apatyka (trochu jiná konference o činnosti Pionýra) můžeš zde. Výše uvedené akce slouží pouze jako diskuzní skupiny k jednotlivým tématům.

 

Děkujeme a přejeme hodně zdraví a dobrou náladu.