Dotazník pro všechny, kdo chtějí odpovědět

Četli jste Stopařova průvodce po Galaxii od Douglase Adamse? Pak jistě víte, že číslo 42 je odpovědí na otázku života, vesmíru a vůbec. A my se tentokrát budeme číslem 42 tak trochu inspirovat.

 

Hledáme odpovědi na otázky

A budeme moc rádi, pokud nám s hledáním pomůžete. Když odpovíte na otázky, které jsou v dotazníku položeny, pomůžete připravit vstupní informace, se kterými budou ti, kteří přijedou na Vysočinu jednat o oblastech Činnost a Lidé, pracovat.

 

Vyber si

  • V papírové podobě byl dotazník přiložen k lednové Mozaice Pionýra. Nebo si jej můžeš stáhnout v pdf podobě a vytisknout. Vyplněné dotazníky můžeš předat ve své kanceláři KOP nebo je můžeš zaslat na adresu Pionýr, z. s., Senovážné náměstí 977/24, 116 47 Praha 1.

 

  • V elektronické podobě můžeš dotazník vyplnit zde.

 

Co se stane s výstupy z dotazníku

Na svá jarní oblastní jednání, dostanete první výstupy, které se týkají vaší KOP a celkově Pionýra. Budete se moc podívat na to, jak to u vás na kraji vypadá. Proto jediný identifikační údaj, který od vás potřebujeme, je právě vaše příslušnost ke KOP. Výstupy budou zveřejněny i na webu k Malé obsahovce a budou jedněmi ze základních vstupů pro jednání.

 

Děkujeme a přejeme báječný rok 2020.