Výzvy po pětadvacáté

Venku je jaro a všechny nás láká ven. Proto jsou naše dvacátépáté výzvy pro jednotlivce zaměřené hlavně na aktivity, které můžeš plnit venku. Vyber si ze tří úkolů pro tento týden ty, do kterých se pustíš, a začni je plnit. Všechno musíš stihnout do neděle 9. května. Nezapomeň dát vědět o splněných výzvách svému oddílákovi a pak už se můžeš začít těšit, zda tě náš pionýrský pes vylosuje. Záznam z losování najdeš na youtube kanálu Pionýra.

Obrazek

Výzva: Vyraz na lov keší

Venku už je krásně a tak tě tento týden lákáme na výpravy za dobrodružstvím. Stačí ti k tomu navigace a chuť hledat poklady. Během týdne odlov alespoň tři keše. Kde a jak hledat kešky najdeš na geocaching.com. Víš, že se geocachingu věnují lidé po celém světě?

 

Výzva: Vyfoť jaro

Jaro je v plném proudu. Příroda žije naplno a kamkoli se podíváš, můžeš objevit něco zajímavého. Pokus se jako správný fotograf na snímcích zachytit jarní život. A jestli máš nápad a trpělivost, můžeš zkusit nafotit sérii fotografií.

 

Výzva: Vymysli pohádku

Kdo by neměl rád pohádky. A co takhle zkusit vymyslet nějakou vlastní? Inspiraci můžeš najít třeba na procházce. Nebo můžeš zkusit napsat pohádky o úplně obyčejných věcech, které máš okolo sebe. Náš pionýrský pes se už teď na vaše pohádky moc těší. 

 

Více o Výzvách: www.pionyr.cz/eodborky

5. 5. 2021, Anna Nováková

 

Fotografie