Babi, dědo - návštěva let šedesátých

Naše putování nazpět časem s projektem Babi, dědo pokračuje… A tak nyní navštivme léta šedesátá. A co nás v nich čeká?

Obrazek

Především osm nových úkolů, a to opět z oblasti filmu, módy, výprav, událostí, hudby, předmětů, sportu a speciální časový úkol. Úkoly jako vždy plní děti s prarodiči, vlastními nebo půjčenými. 

 

Pustit se můžete třeba do výroby rakety, hudebního remixu, procházky, pohádkového Večerníčka, hledání babiččina nebo dědova vysvědčení a další. Podrobně úkoly najdete na babidedo.cz.

 

Zapojte babičku nebo dědu a vlastní fantazii a kreativitu a splňte takový úkol, který vás zaujme nejvíce. Během něj si s prarodiči povídejte o letech šedesátých a třeba se dozvíte něco zajímavého. A kdo ví, třeba zrovna na vás bude na konci čekat odměna.  

 

Splněné úkoly od dětí sbírejte a jejich přehled nám zašlete společně s fotkami z jejich plnění na babidedo@pionyr.cz, nejpozději do 5. července. Po vyhodnocení čekají zajímavé odměny nejen na vylosované děti, ale také na babičky nebo dědečky.

Tak se nebojte a zkuste to, navštivte s námi léta šedesátá :). A že si je pamatujete? Tak oslovte vnouče vlastní nebo dítko oddílové a dál už to znáte :)

12. 5. 2021, Vendy Nejedlá